Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 18.07.2017 00:00:40 

Anglický tippler

 LETOVÁ SEZONA KCHT 2009

 

 

                          

  • Soutěž KCHT 2009  -  staří holubi.

 

  • Umístění

    Jméno

    Město

    1.závod

    2.závod

    Long Day

    celkem

    1.

     J.Zábranský  Radošín

    13:24

    15:12

    12:46

    41:22:00

    2.

     L.Chládek  Dolní  Dobrouč

      6:40

    12:09

    13:10

    31:59:00

    3.

     V.Gaudl  Rumburk

      4:15

    x

    16:20

    20:35:00

    4.

     F.Rotta  Rumburk

      7:03

      6:55

      6:32

    20:30:00

    5.

     V.Malaska  Olomouc

    x

    x

    15:19

    15:19:00

    6.

     F.Otta  Hradec Králové

    14:45

    DQ

    DQ

    14:45:00

     7.

     J.Goppold  Měst.Trnávka

      3:25 

     x

     x

     3:25:00

 

 

  • Soutěž KCHT 2009  -  mladí holubi. 

 

Umístění

Jméno

místo

4.závod

5.závod

6.závod

7.závod

celkem

1.

 L. Chládek

 Dolní Dobrouč

13:10

14:22

11:07

10:32

49:11:00

2.

 F. Otta

 Hradec Králové

14:28

11:16

 7:19

x

33:03:00

3.

 J. Zábranský

 Radešín

 x

DQ

11:50

8:31

20:21:00

4.

 V. Gaudl

 Rumburk

  7:15

10:12

DQ

x

17:27:00

5.

 F. Rotta

 Rumburk

  4:15

DQ

5:30

DQ

  9:45:00

6.

 M. Kvočka

 Jablonec n.Nis.

x

DQ

3:42

4:12

  7:54:00

7.

 J. Goppold

 Měst. Trnávka

x

x

x

3:30

  3:30:00

8.

 S. Tafallari

 České Velenice

x

x

x

DQ

-

 

 

                  Rekordní  časy  KCHT.                                        Vítěz  závodu  KCHT.                    

KCHT

rok

chovatel

čas

holubi

2009

chovatel

čas

holubi

1.závod

2006

D. Strossmayer

17:00

3/0

26.4.

F. Otta

14:45

3/1

2.závod

2008

F. Otta

16:10

3/0

23.5.

J. Zábranský

15:12

3/0

Long Day

2007

F. Otta

17:35

2/1

       21.6. 

V. Gaudl

16:20

3/0

4.závod

2006

F. Otta

15:08

3 mladí

5.7.

F. Otta

14:28

3 mladí

5.závod

2008

K. Czyž

16:12

3 mladí

26.7.

L. Chládek

14:22

3 mladí

6.závod

2008

J. Zábranský

13:33

4 mladí

15.8.

J. Zábranský

11:50

 3 mladí

7.závod

2008

J. Zábranský

13:05

5 mladí

29.8

L. Chládek

10:32

 3 mladí

 

           

Vítězové soutěží Klubu chovatelů tipplerů 2007-2010 

Ročník

Kategorie

Chovatel

Počet závodů

Souhrnný čas

2007

Staří holubi

Frank Otta - Hradec Králové

3

45 hodin 15 minut

2007

Mladí holubi

Josef Zábranský - Radešín

3

34 hodin 20 minut







2008

Staří holubi

Frank Otta - Hradec Králové

3

33 hodin 40 minut

2008

Mladí holubi

Václav Gaudl - Rumburk

5

53 hodin 13 minut







2009

Staří holubi

Josef Zábranský - Radešín

3

41 hodin 22 minut

2009

Mladí holubi

Ladislav Chládek - Dolní Dobrouč

4

49 hodin 11 minut







2010

Staří holubi

Míla Tlučhoř - Obořiště

2

29 hodin 13 minut

2010

Mladí holubi

Míla Tlučhoř - Obořiště

3

28 hodin 56 minut

 

  • Všechny souhrnné výsledky jsou k dispozici na klubových stránkách  KCHT.
TOPlist